Güler Cer GELİNLİK

Kadının hayatında, kapatılmaz bir sayfadır düğünü ve gelinliği.Yatağının baş ucunda,salonunun en güzel köşesinde, sanal dünyasında hep o resimlerle yaşatır o günü.


İşte bizler emeğimizle, sevgimizle, göz nurumuzla hep mutluluk katmak için çalıştık bu resim karelerine.Unutulmadık, hergün büyüyen bir aile olduk, dostluklar edindik, bebeklerini, mutluluk tablolarını gördük.Hergün teşekkürle açıyoruz kapımızı, birlikte yaşadığımız başarımız için.


Sizlerle nice mutlu gelinlere...

Güler Cer Gelinleri
Avrupa'dan getirttiğimiz özel kordone, güpür, sade, taşlı dantel motifler ile oluşturduğumuz...>


2020 Güler Cer Gelinlik Modelleri
2020 gelinlik modellerinde belden kabarık, katmanlama tekniğinde uygulanan eteklerinde çiçekler, etek uçlarında fransız danteller bulunan özgün tasarım gelinlikler tercih edilmektedir. 2020 gelinlik modelleri kristal taşlarla yoğun işlemeler içermektedir.
Dünya'dan 2020 Gelinlik Modelleri
Avrupa'dan getirttiğimiz özel kordone, güpür, sade, taşlı dantel motifler ile oluşturduğumuz özel tasarım gelinliklerimiz 2020 Dünya Gelinlik Modellerini yakından takip etmektedir. Defilelerimiz ve kataloglarımızla Gülercer Gelinliği medyadan takip edebilirsiniz.
Abiyeler
İşlemeler, taşlar, inciler, boncuklar bir gelinliğin vazgeçilmezi birçok gelin için çok önemlidir...


Biz Neler Çizdik ? Aksesuarlar

gelinlik blog gelin başı vücut tiplerine göre gelinlikler işlemeli gelinlik modelleri hakkımızda gerekli bilgiler abiye modelleri basında biz basında gülercer gülercer gelinlik güzel gelinlik modelleri gelinlik model kollu gelinlik modelleri düğün dans parçaları ankara gelinlik modelleri ankarada gelinlik nostalji düğünler biz neler çizdik gelinlik hakkında bilmeniz gerekenler gelin sırtı açık dantel gelinlik gelinlik modelleri iletişim güzel gelinlik vücut tipine göre gelinlik gelinlik kataloğumuz düğün gelenekleri sırtı açık gelinlik söz ve nişan abiye 2020 Güler Cer Gelinlik Modelleri kollu gelinlik ankara gelinlik gelinlik hakkında merak ettikleriniz dünyadan 2020 gelinlik gelinlik aksesuarları dantel gelinlik en iyi gelinlik dantelli gelinlik modelleri gelin ayakkabısı dünyadan 2020 gelinlik modelleri dantelli gelinlik biz neler diktik gelin aksesuarları prenses gelinlik 2020 gelinlik sıkça sorulan sorular prenses gelinlik modelleri işlemeli gelinlik aksesuarlar en güzel gelinlik ünlü gelinler

Kampanya
Burada sadece ucuz gelinlikler değil,kaliteli gelinlikler,gelinlik aksesuarları ve tasarım gelinlik modelleri vardır.
Atölyemiz
Deneyimli terzilerden oluşan güler yüzlü ekibimizle kişiye özel, gelinlik dikişi ve abiye dikişi yapılmaktadır.
Online Satış
Yurtiçi, yurtdışı gelinlik taleplerinde canlı destek ile memnuniyet garanti edilir.
Randevu
+90 (312) 468 78 97
gulercer62@hotmail.com